Jak łatwo przykleić fototapetę flizelinową ? | Wallarena 1
Jak łatwo przykleić fototapetę ? | Wallarena

 

Fototapety flizelinowe drukowane są na grubym, ekologicznym oraz wytrzymałym podłożu, które gwarantuje wysoką odporność na odkształcenia, rozciąganie oraz innego rodzaju uszkodzenia mechaniczne podczas montażu. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii druku - tapety charakteryzują się doskonałym nasyceniem i bogactwem kolorów.

 

Przygotowanie ściany przed tapetowaniem

Ściana przed tapetowaniem powinna być czysta, gładka i sucha. W ścianie nie może być żadnych elementów : wkrętów, gwoździ itp. Podłoża cechujące się dużą chłonnością (np. płyty gipsowe) wymagają odpowiedniego zagruntowania. Do gruntowania można użyć specjalnego środka gruntującego lub wykorzystać klej do fototapet. Bardzo ważne jest to, że ze ścian wcześniej tapetowanych usuwamy starannie stare fototapety (nie zalecamy przyklejania nowej tapety na starą).

 

Jak przykleić fototapetę flizelinową bez błędów ?

W przypadku fototapet na flizelinie klej nakładany jest tylko na ścianę, następnie przyklejamy suche bryty na mokrą powierzchnię. Dodatkowo zwiększona wytrzymałość fototapety flizelinowej ułatwia montaż oraz minimalizuje ryzyko zniszczenia materiału podczas montażu (źle przyklejony pasek można bez problemu odkleić i ponownie położyć go na ścianie). Również demontaż jest bardzo łatwy - fototapetę zrywa się na sucho.

 

[SPRWDŹ DOSTĘPNE WZORY FOTOTPAET NA FLIZELINIE]

 

 

INSTRUKCJA W FORMIE GRAFICZNEJ

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl